Kozmik Enerji nedir ?

Kozmik enerji, Bilincin enerjisidir. Tüm kozmosun işleyişini yöneten enerjidir. Galaksilerde, uzayda, atomlarda ve her yerde bulunur. Makrokozmos ve mikrokozmos, her şey kozmik enerjiyle doludur.

Hepimiz sürekli olarak bu enerjiden yararlanıyoruz, ancak zihnimiz geçmiş ve gelecek düşünceleriyle meşgul olduğundan, bundan en iyi şekilde yararlanamıyoruz. Hayatımıza daha fazla pozitif kozmik enerjiyi davet etmek istiyorsak, zihnimizi odaklamamız gerektiği söylenir. Zihni odaklamanın bir yolu meditasyon yapmaktır. Meditasyon düşünce geçit törenimizi azaltır, zihnimizi sakinleştirir ve böylece Kozmik enerjinin bolluğunu içimize çekebiliriz.

 

 

Kozmik Enerjinin Faydaları

  1. İyileştirir- Kozmik enerji bizi vücutta bulunan tıkanıklıklardan iyileştirir. Kozmik enerjiyle bir kez hizalandığında, bir enerji kanalı olabiliriz. Ayrıca kozmik enerji kan akışını düzenler ve kalp üzerindeki stresi azaltır.
  2. Bilincimizi genişletir  Sıradan bir insanın düşünceleri kendi hayatı, kendi ailesi, kendi küçük dünyası etrafında döner. Meditasyon, derin nefes alma gibi tekniklerle zihnimizi odakladığımızda, Kozmik enerjiyi alabilir ve İlahi Bilince bağlantı kurabiliriz. Bu, düşünme alanımızı genişletir ve böylece bizi de daha akıllı yapar.
  3. Mutlu ve müreffeh bir yaşam sürmemize yardımcı olur. Sadece kendimiz için yaşamak mutluluk vermez, hatta çok fazla hayal kırıklığı getirir. Kozmik enerjiye açık olduğumuzda, bize içsel mutluluk veren başkaları için yaşamaya başlarız.

     

Kozmik Enerji nedir ?
Orhantepe Mah. Üsküdar Cad. Girne Sok. No:2 Kat:2 D:23 Cevizli Kartal / İSTANBUL
0216 352 2 777
info@kristalterapisi.com
www.kristalterapisi.com ©
X